Nekustamā īpašuma pirkuma līgums (saimniecības ēka, ar atpakaļpārdevuma tiesībām)

Pievienots datubāzei: 2010.04.19 Faila tips: Ms Word 97-2003   Kat.: Nekustamais īpašums Izmērs: 38KB  

Šis ir vispārēja rakstura nekustamā īpašuma pirkuma līgums (saimniecības ēkas pirkšana un pārdošana), ar līgumā paredzētām tiesībām noteiktā laika posmā šo īpašumu pārdot atpakaļ Pārdevējam. Šajā līgumā ir atrunātas līguma būtiskās sastāvdaļas: pirkuma - pārdevuma objekts, pirkuma cena un tās samaksas kārtība, kā arī kritēriji, pēc kuriem Puses nosaka īpašuma atpakaļpārdevuma cenu, ja Pircējs šādas tiesības izmantos, kā arī citi nosacījumi, kuriem ir nozīme šī līguma noslēgšanā.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)