Iekārtas nomas līgums (ar izpirkuma tiesībām, tehnisko apkopi un garantiju)

Pievienots datubāzei: 2012.05.07 Faila tips: Ms Word 97-2003   Kat.: Nomas līgumi Izmērs: 45KB  

Šis līgums slēdzams starp juridiskām personām, no kurām viena ir Iznomātājs, otra – Nomnieks. Līguma mērķis – iznomāt par atlīdzību iekārtu ar tiesībām pēc šī līguma darbības termiņa beigām iekārtu izpirkt. Līgums nosaka vispārējas pušu tiesības un pienākumus, atbildību, kas iestāsies, ja Nomnieks atteiksies izmantot izpirkuma tiesības vai ja nemaksās, kā arī Iznomātāja pienākumu nodrošināt iekārtu apmācību, tehnisko apkopi un garantiju.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)