Pieteikums par daļu iegūšanu (pēc Komerclikuma 200.panta)

Pievienots datubāzei: 2011.07.18 Faila tips: Ms Word 97-2003 Pēdējās izmaiņas: 2017.04.23 Kat.: Lietvedības dokumenti Izmērs: 23KB  

Dokuments, ko sastāda dalībnieks, izsakot piedāvājumu iegādāties jaunās SIA daļas. Pieteikums rakstāms brīvā formā, ietverot Komerclikuma 200.pantā noteiktās prasības.

Vēlamies atzīmēt, ka šāds pieteikums ir jāraksta vienmēr, kad tiek palielināts sabiedrības pamatkapitāls (neattiecas uz pašvaldības vai valsts uzņēmumiem). Šis pieteikums kopā ar visiem dokumentiem ir jāiesniedz arī Uzņēmumu reģistram.

Dokumenta paraugs pārskatīts 14.03.2019.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 0,57
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 0,57 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.