Vienošanās par grozījumiem dzīvojamās telpas īres līgumā (pēc likuma "Par dzīvojamo telpu īri" pārejas noteikumu 16.punkta)

Pievienots datubāzei: 2010.11.01 Faila tips: Ms Word 97-2003   Kat.: Nekustamais īpašums Izmērs: 34KB  

Vienošanās sastādīta atbilstoši likuma "Par dzīvojamo telpu īri" pārejas noteikumu 16.punktam, kas nosaka, ka līdz 2010.gada 30.novembrim ir grozāmi dzīvojamo telpu īres līgumi, kas noslēgti pirms 2010.gada 1.septembra, sakarā ar to, ka 2010.gada 1.septembrī stājās spēkā šā likuma 11. un 12.pants par dzīvokļa īres maksu, obligātiem maksājumiem un kārtība, kādā veicami šie maksājumi. Ja starp Pusēm šādu vienošanos nevar panākt, maksājumi veicami saskaņā ar likuma Pārejas noteikumu 17.punktu.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.