raksts1

E-jurista jaunumi

2010.08.09, autors Administrācija

Vortāls "E-jurists" saviem klientiem piedāvā ekskluzīvu iespēju izvēlēties, kādi līgumi tiks izstrādāti un ievietoti vortāla datubāzē. Turklāt šī iespēja tiek dota bez maksas, jums tikai jāpiedalās aptaujā, aizpildot aptaujas anketu.
Nākamie līgumu papildinājumi tiks gatavoti, ņemot vērā aptaujas rezultātus, tāpēc esiet atsaucīgi un rūpīgi aizpildiet aptaujas anketu, kas neaizņems vairāk par dažām minūtēm.

Vortāls "E-jurists" ir ieviesis jaunu pakalpojumu – Juridiskā apkalpošana. Šis pakalpojums ir paredzēts juridiskām personām, kurām ikdienas darbībā bieži ir nepieciešama dažādu juridisko dokumentu sagatavošana, taču neatliek tam laika. Tagad jums tiek dota iespēja šo darbu uzticēt vortālam "E-jurists". Vairāk informācijas par šo pakalpojumu meklējiet šeit.

Ja jums nav nepieciešama regulāra dokumentu izstrāde, bet ir nepieciešams viens individuāls līgums, tad jums būs piemērots mūsu pakalpojums "Līguma pasūtīšana". Jūs varat pasūtīt individuālu līgumu, izmantojot šo pieteikuma formu.
Pirms attiecīgā līguma vai dokumenta pasūtīšanas, pārliecinieties, vai mūsu vortāla datubāzē tiešām nav pieejams nepieciešamais līguma paraugs. Visu līgumu sarakstu varat apskatīt šeit.
Iespējams arī jautāt mūsu konsultantam, rakstot uz info@e-jurists.lv.

Vortāls "E-jurists" ir atjaunojis pakalpojumu "Juridiskās konsultācijas". Šis pakalpojums jums noderēs gadījumos, kad meklējat atbildi uz kādu juridisku jautājumu, kas nav pārāk komplicēts, un kura risināšanai nevēlaties griezties pie jurista klātienē. Vortāls "E-jurists" sniegs īsu un kodolīgu atbildi uz jūsu jautājumu, kā arī dos norādes, kur meklēt papildu informāciju, ja tāda būs nepieciešama. Pieteikties konsultācijai varat aizpildot šo formu.

Atgādinām, ka ir pieejamas arī Grāmatvedības konsultācijas, aizpildot šo pieteikuma formu.

Veiksmi darbā!
Vortāla E-jurists administrācija

Atpakaļ

Komentēt