Grozījumi Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā

Pieņemts: 2004.12.22 Stājies spēkā: 2005.01.25 Pievienots datubāzei: 2005.04.08 Tips: Likums   Kat.:

Likuma grozījumi nosaka, ka par ar akcīzes nodokli apliekamo preču ražošanas, uzglabāšanas vai pārvadāšanas noteikumu pārkāpšanu - uzliek naudas sodu līdz divsimt piecdesmit latiem, konfiscējot nelikumīgi ražotās, uzglabātās vai pārdotās preces un to pārvadāšanai izmantotos transportlīdzekļu vai bez konfiskācijas.
Par nelegālu alkoholisko dzērienu vai spirta iegādāšanos - uzliek naudas sodu līdz simt latiem vai piemēro administratīvo arestu uz laiku līdz desmit diennaktīm, konfiscējot iegādātos alkoholiskos dzērienus un spirtu. Par fizisku vai emocionālu vardarbību pret bērnu - izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz divdesmit latiem. Par tādām pašām darbībām, ja tās izdarītas atkārtoti gada laikā pēc administratīvā soda uzlikšanas vai tās izdarīšanas valsts vai pašvaldību institūciju amatpersonas vai darbinieki, - uzliek naudas sodu no divdesmit pieciem līdz piecdesmit latiem.

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. NAIS datu bāzē iegūto normatīvo aktu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Normatīvais akts tiek uzskatīts par informatīvu materiālu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties normatīvā akta piemērošanas rezultātā.