Grozījumi Ministru kabineta 2002.gada 9.jūlija noteikumos Nr.299 "Trīs jaunā standarta UMTS mobilo telekomunikāciju licenču (viena – arī GSM standartā) izsoles noteikumi"

Pieņemts: 2004.11.23 Stājies spēkā: 2004.12.01 Pievienots datubāzei: 2005.04.08 Tips: MK Noteikumi Nr.: 954 Kat.:

Izdoti saskaņā ar Ministru kabineta iekārtas likumu.
Noteikumu grozījumi nosaka, ka pēc minētā termiņa beigām izsoles komisija rīko nepārdotās UMTS/GSM mobilo telekomunikāciju licences izsoli jaunajiem mobilo sakaru operatoriem par sākumcenu 1300000 latu saskaņā ar šo noteikumu pielikumā noteikto izsoles laika grafiku un īpašiem nosacījumiem - izsoles pretendentiem jānodrošina projekta kopējās investīcijas ne mazāk kā 150 milj. eiru apjomā un viena gada laikā jāizveido no esošajiem operatoriem neatkarīgs elektronisko sakaru tīkls visā Latvijas teritorijā. Izsoles piedāvājuma garantija vai izsoles drošības depozīds šajā gadījumā ir 30% no sākumcenas un ir spēkā līdz 2005.gada 1.martam. Uzvarējušajam izsoles dalībniekam jābūt Latvijā reģistrētas komercsabiedrības pamatkapitāla daļu īpašniekam, un tā īpašumā jābūt ne mazāk kā trim ceturtdaļām pamatkapitāla.

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. NAIS datu bāzē iegūto normatīvo aktu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Normatīvais akts tiek uzskatīts par informatīvu materiālu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties normatīvā akta piemērošanas rezultātā.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie likumdošanas akti (1)