Grozījumi Ministru kabineta 2004.gada 30.marta noteikumos Nr.215 "Akcīzes preču pavaddokumentu aprites un kontroles kārtība"

Pieņemts: 2004.11.16 Stājies spēkā: 2004.11.24 Pievienots datubāzei: 2005.04.08 Tips: MK Noteikumi Nr.: 937 Kat.:

Izdoti saskaņā ar likuma "Par akcīzes nodokli".
Noteikumi nosaka Komisijas 1992.gada 11.septembra Regulā (EEK) Nr.2719/92 par administratīvajiem pavaddokumentiem akcīzes precēm noteiktā dokumenta aprites un kontroles kārtību, kā arī citus likuma "Par akcīzes nodokli". Noteikumi attiecas arī uz tiem dokumentiem, kuri noformēti saskaņā ar regulas 2.pantu, transportējot akcīzes preces, kurām piemēro atliktās nodokļa maksāšanas kārtību. Ja akcīzes preces pārvieto starp akcīzes preču noliktavām Latvijas Republikas teritorijā vai ieved Latvijas Republikā no valsts, kas nav dalībvalsts, un pārvieto uz akcīzes preču noliktavu, akcīzes preču saņēmējs - akcīzes preču noliktavas turētājs reģistrē saņemtos pavaddokumentus, izmantojot akcīzes preču nosūtītāja piešķirto numuru.

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. NAIS datu bāzē iegūto normatīvo aktu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Normatīvais akts tiek uzskatīts par informatīvu materiālu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties normatīvā akta piemērošanas rezultātā.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie likumdošanas akti (1)